statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne sparingi rezerw

• autor: Lukasz1980, 2015-03-12 09:55

Nasi juniorzy przygotowujący się do rozgrywek C klasy, w ostatnim miesiącu rozegrali kolejne trzy sparingi: przegrali 1:5 w Pstrążnej z seniorami tamtejszego B-klasowego LKS-u, wygrali 2:0 w Lubomii z miejscowymi juniorami z Silesii i przegrali 4:5 w Bełsznicy z seniorami tamtejszego C-klasowego Rozwoju. Kolejny mecz kontrolny w najbliższą niedzielę (15 marca) w Kokoszycach z występującym w B klasie tamtejszym KS 25.

Kliknij więcej, żeby zobaczyć składy, strzelców bramek i przeczytać relacje.

14 lutego: LKS Pstrążna (B klasa) - LKS Zameczek II Czernica 5:1 (1:0)
Bramka:
Rafał Tkocz.
Skład: M.Tkocz - Lepich, Styrnol, Czekała, Skoczylas - Molenda (55. Holona), Choroba, Gołofit, Bizoń - Luszczymak, R.Tkocz.

22 lutego: Silesia Lubomia (juniorzy) - LKS Zameczek II Czernica 0:2 (0:0)
Bramki:
Wojciech Holona, Adrian Choroba.
Skład: M.Tkocz - Lepich, Rydzyński, Czekała (46. Czyż), Bizoń - Skoczylas, Choroba, Gołofit, Molenda (46. Holona) - Wawoczny (46. Styrnol), Luszczymak (46. Roskosz).

Wyrównany mecz z lekką przewagą z naszej drużyny. Pierwszą bramkę zdobył Wojtek Holona z rocznika 2001. Drugą Adrian Choroba po stałym fragmencie gry.

7 marca: Rozwój Bełsznica (C klasa) - LKS Zameczek II Czernica 5:4 (4:0)
Bramki:
Przemek Luszczymak 2, zawodnik testowany 2.
Skład: M.Tkocz - Lepich, Choroba, Skoczylas, Bizoń - Czyż, Rydzyński, Wawoczny, Molenda - Luszczymak, zawodnik testowany.

W pierwszej połowie wyraźna przewaga Bełsznicy, która wykorzystywała przewagę w środku pola. Gospodarze grali przeważnie długimi podaniami do bocznych pomocników, którzy kończyli akcje strzałami na bramkę, bądź dośrodkowaniami, co przy rażących błędach w obronie oraz brakami w kryciu, skutkowało golami. Czernica grała wówczas głównie z kontry, parę razy zagroziła bramce rywali, ale do przerwy było aż 4:0 dla miejscowych.
Dokonane w przerwie meczu zmiany w ustawieniu drużyny poskutkowały odwróceniem ról na boisku. W drugiej odsłonie meczu to Czernica zdecydowanie przeważała, co szybko udokumentowała golem. Po szybkiej wymianie piłki oraz błędach obrońców gospodarzy, piłkę pod nogi otrzymał testowany u nas napastnik i strzelił pierwszego gola dla Czernicy. Po dosłownie pięciu minutach piłkę do siatki wpakował Przemek Luszczymak i było 4:2. Dobra gra naszego duetu w środku pola sprawiła, że strzelenie kolejnej bramki było tylko kwestią czasu. Po dokładnym prostopadłym podaniu między stoperami drużyny przeciwnej, piłkę pod nogi dostał wspomniany testowany napastnik i nie dając szans bramkarzowi, umieścił piłkę między słupkami i było już tylko 4:3. Niestety po jednej z kontr oraz błędzie obrońcy straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik. W samej końcówce po stałym fragmencie gry oraz zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, po raz drugi piłkę do siatki wpakował Przemek Luszczymak. W doliczonym czasie gry mieliśmy jeszcze szansę na remis ale strzały nie były na tyle skuteczne, by zagrozić bramce Bełsznicy.