statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwszy punkt zdobyty

• autor: Lukasz1980, 2015-04-22 23:11

Kolejny mecz, ale już z dorobkiem punktowym zakończyli nasi Młodzicy. Dzięki bramce Denisa Kolarczyka z rzutu wolnego nasza drużyna zremisowała na własnym boisku 1:1 z Naprzodem Zawada.

Kliknij więcej.

Mecz rozpoczął się idealnie. W środku pola faulowany był Kacper Warło, a do piłki podszedł nasz kapitan - Denis Kolarczyk, który pięknym strzałem bezpośrednio pokonał bramkarza gości. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, choć mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek.

W drugiej połowie spotkania niestety nie udało się utrzymać prowadzenia. Powtarza się to co w pierwszym meczu. Mimo iż atakowaliśmy bramkę przeciwnika, to właśnie goście strzelili bramkę. W tej sytuacji nasz bramkarz był bez szans. Tym samym czerniccy Trampkarze Młodsi w trzecim meczu zdobywają pierwszy punkt i mamy nadzieję, że z meczu na mecz ta liczba będzie rosła.

LKS Zameczek Czernica - LKS Naprzód 46 Zawada 1:1 (1:0)