statystyki szczegółowe

Aktualności

Rezerwy i młodzież: wygrali tylko trampkarze

• autor: Lukasz1980, 2015-09-17 00:51

W minionym tygodniu swoje mecze, poza pierwszą drużyną, rozegrały także nasze pozostałe cztery zespoły. Niestety trzy z nich poniosły porażki. Wygrali tylko trampkarze.

Kliknij więcej.

W minioną niedzielę nasze rezerwy przegrały w Siedliskach z tamtejszym Płomieniem 1:3 (1:2). Niestety zawiodła frekwencja. Nasz zespół przystąpił do meczu w dziewiątkę, a od 35. minuty, kiedy to kontuzji doznał strzelec jedynego gola Paweł Bugdol, podopieczni Pawła Styrnola grali już w ósemkę. Mamy nadzieję, że w najbliższą niedzielę (20 września), kiedy to o godzinie 11:00 LKS Zameczek II Czernica podejmować będzie Naprzód II Borucin, nasza drużyna przystąpi do meczu w pełnym składzie.

13.09.2015 LKS Płomień Siedliska - LKS Zameczek II Czernica 3:1 (2:1)
1:0 - Paweł Piwowarczyk (2.)
2:0 - Damian Grzesik (12.)
2:1 - Paweł Bugdol (25.)
3:1 - Sławomir Gurgul (85.)

20.09.2015, godz.11:00 LKS Zameczek II Czernica - KS Naprzód II Borucin

---------

Dzień wcześniej, bo w sobotę czwarty mecz w tym sezonie rozegrali nasi trampkarze. Podopieczni Roberta Kuczmaszewskiego w minioną sobotę odnieśli swoje drugie zwycięstwo pokonując na wyjeździe 8:3 LKS Grzegorzowice. Teraz przed nimi szansa na pierwsze punkty na własnym boisku. W najbliższą sobotę (19 września) o godzinie 10:00 podejmować będą sąsiada w tabeli - Stal Kuźnię Raciborską.

12.09.2015 LKS Grzegorzowice U-14 - LKS Zameczek Czernica U-14 3:8 (1:3)
3:8 - Kamil Miczek (71.)

19.09.2015, godz.10:00 LKS Zameczek Czernica U-14 - KS Stal Kuźnia Raciborska U-14

TABELA Trampkarze (grupa 1)

---------

Tymczasem w meczu na szczycie I grupy młodzików w nasza ekipa przegrała w miniony piątek u siebie z Nędzą 1:3 i spadła z 1. na 3. miejsce. Teraz podopieczni Pawła Styrnola mają okazję poprawić swoją lokatę. Ich najbliższym rywalem będzie bowiem wicelider z Lysek. Początek spotkania w Lyskach w piątek (18 września) o godzinie 17:00.

11.09.2015 LKS Zameczek Czernica U-12 - LKS 1908 Nędza U-12 1:3 (1:1)

---------

Na koniec zostały nasze orliki, które w miniony poniedziałek rozegrały derbowe spotkanie z Dębem Gaszowice. Mecz zaczął się wyśmienicie dla naszej drużyny. Bartek Olszyna zaatakował pressingiem bramkarza rywala, wywalczył piłkę i wpakował ją do siatki - 1:0. Niestety sędzia niepotrzebnie przedłużył mecz o kilkadziesiąt minut, w czasie których przeciwnicy zdołali zdobyć 11 bramek ;) Był to czwarty mecz w ciągu 11 dni dla naszego zespołu U-10, więc winę za tak wysoką porażkę możemy zrzucić na zmęczenie. Teraz naszą drużynę czeka dwutygodniowa przerwa w meczach, bo z rozgrywek wycofał się Górnik Pszów. Kolejne spotkanie 28 września w Lubomi.

14.09.2015 LKS Zameczek Czernica U-10 - GKS Dąb Gaszowice U-10 1:11 (1:3)