statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej rocznika 2005

• autor: program, 2015-12-19 15:17

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy z pięciu dni turnieju organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu, OSiR Racibórz oraz podokręg Racibórz. Nasza drużyna - rocznik 2005 po pierwszym dniu ma trzy punkty w czterech meczach. Wygraliśmy już w pierwszym meczu z Unią Racibórz III 1:0 po bramce Bartosza Olszyny. Więcej w rozwinięciu newsa

Niestety bramka zdobyta z drużyną rocznika 2006 z Raciborza była jedyną zdobytą przez naszą drużynę. Pozostałe trzy mecze przegraliśmy odpowiednio : 4:0 z Unią Racibórz, 5:0 z MKP Odrą Wodzisław oraz 2:0 z naszym pierwszym przeciwnikiem, czyli Unią Racibórz III. Warto jednak odnotować fakt, że w naszej grupie (oprócz Tworkowa nieobecnego w dniu dzisiejszym) jesteśmy jedynym reprezentantem pochodzącym ze wsi. Racibórz jak i Wodzisław to miasta, gdzie liczba ludności przekracza 50 tyś. mieszkańców, przy trochę ponad 2000 ludności Czernicy. To jednak nas nie usprawiedliwia, lecz warto podkreślić, że jak i z Odrą tak i z Unią Racibórz I do 6 minuty meczu (13 minut trwał pełny mecz) utrzymywał się wynik 0:0. W drugiej fazie meczu szalę na swoją korzyść przechylili jednak przeciwnicy, pewnie z powodu "odkrycia" się naszej drużyny w celu uzyskania korzystnego wyniku. Dodatkowym przytłoczeniem mogła być hala - pełnowymiarowa. Przy standardach tej w Czernicy, mimo iż wybudowana tak niedawno kryła się za tą raciborską.