statystyki szczegółowe

Aktualności

Zeszły tydzień trochę lepszy...

• autor: program, 2016-09-10 23:21

Druga kolejka spotkań naszej młodzieży przyniosła kolejne emocje sportowe na boiskach. Tym razem z trzech drużyn zgłoszonych do rozgrywek wygrała tylko jedna - Trampkarze, którzy wygrali u siebie 5:2 z Krzyżanowicami.

Kliknij więcej.

Na początku weekendu do rywalizacji stanęli Młodziki. W piątek 2 września ich przeciwnikiem był znany już nam rywal z meczu kontrolnego - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice, z którym w sierpniu ulegliśmy aż 0:10. Tym razem było podobnie, zauważalna była różnica wiekowa oraz wyszkolenie techniczne zawodników. Nasi przeciwnicy zaaplikowali nam osiem bramek, a my bez słowa zeszliśmy z boiska przegrywając mecz 0:8.

W sobotę, 3 września było już trochę lepiej. Dwunastoosobowa kadra Trampkarzy poradziła sobie dobrze z LKS-em Krzyżanowice. Po pierwszej połowie było już 3:0 i wszyscy myśleli, że jest już po meczu. W drugiej natomiast nasze błędy zaczęli wykorzystywać przeciwnicy, którzy strzelili dwie bramki. Na szczęście tylko dwie, bo mogło być ich więcej. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2.

Tradycyjnie w poniedziałek, 5 września do boju stanęli Orliki, którzy podejmowali zespół LKS 1908 Nędza. Po dwóch dniach ulewy przyszło nam rozegrać mecz na zalanym boisku, jednak piłkarze się tego nie przestraszyli i mecz rozpoczął się zgodnie z planem. Swoją przewagę wykorzystywali przyjezdni, przez co po 20 minutach było 2:0 dla gości. Później po faulu na Nikoli Żuchowicz szansę dostał nasz bramkarz - Szymon Łanoszka. Trochę szczęścia i piłka po bramkarzu i słupku wpadła do bramki. Druga połowa podobna: rywale wykorzystywali przewagę i nasze błędy, przez co zrobiło się już 5:1 dla nich. W końcówce meczu po indywidualnej akcji bramkę zdobyła Nikola Żuchowicz i ostatecznie przegraliśmy 2:5.