statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzy mecze, trzy zwycięstwa.

• autor: Lukasz1980, 2017-10-29 21:51

Mamy za sobą dobry weekend. Nasze drużyny rozegrały trzy mecze i odniosły komplet zwycięstw. Pierwszy zespół po serii porażek w okręgówce, w końcu się przełamał i wywiózł wczoraj trzy punkty z Krzyżanowic. Ta sama sztuka udała się naszym rezerwom, które wygrały dzisiaj z rezerwami Zawady. Wygraną zanotowały także nasze Młodziki, które zapewniły sobie pierwsze miejsce w swojej grupie!

Kliknij więcej.

Mecz Czernicy w Krzyżanowicach lepiej rozpoczęli piłkarze gospodarzy, którzy w 12. minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę, jaką zdobyli, była jednak trochę kuriozalna. Niepotrzebny faul, dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcina Pawłowskiego i piłka przelatując nad wszystkimi mija naszego bramkarza i wpada do bramki. Od 24. minuty miejscowi musieli jednak grać w dziesiątkę po tym, jak Szymon Gardawski zobaczył drugą żółtą kartkę za faul na wychodzącym z kontrą Mateuszu Tuleji. Efekty gry w przewadze przyszły po kilku minutach. W 32. minucie Patryk Krzysztoń krosowym podaniem wrzucił piłkę w pole karne rywala. Tam Patryk Dudziński zgrał futbolówkę do Szymona Kaizika, a ten wyrównał wynik meczu. Pięć minut później Czernica wyszła na prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym strzał Dudzińskiego obronił bramkarz Krzyżanowic, ale wobec dobitki Kaizika z najbliższej odległości był już bezradny.

Na drugą połowę gospodarze wyszli bardzo zmotywowani i przycisnęli naszą drużynę. Szybko też wyrównali. W 49. minucie kolejny niepotrzebny faul, tym razem Kaizika w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Pawłowski. Końcówka spotkania należała jednak do naszej drużyny. W 72. minucie po akcji lewą stroną Bartosz Kuciel wyłożył piłkę do Kaizika, który tylko dokładając nogę skompletował hat-tricka. Chwilę później powinno być 4:2. Dudziński w sytuacji sam na sam z bramkarzem miejscowych mógł podać do lepiej ustawionego Pawła Sękowskiego, ale zdecydował się na strzał, z którym poradził sobie golkiper Krzyżanowic. Na szczęście w 87. minucie resztę nadziei gospodarzy na korzystny rezultat rozwiał Grzegorz Styczeń, który strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów ustalił wynik spotkania na 4:2.

Po tym zwycięstwie Zameczek awansował na 3. miejsce w tabeli, ale przede wszystkim zaczerpnął oddech ulgi. Zła passa porażek dobiegła końca, a za tydzień zagramy u siebie z przedostatnią w tabeli Zawadą.

LKS Krzyżanowice - LKS Zameczek Czernica 2:4 (1:2)
1:0 - Marcin Pawłowski (12.)
1:1 - Szymon Kaizik (32. asysta Patryk Dudziński)
1:2 - Szymon Kaizik (37.)
2:2 - Marcin Pawłowski (49. karny)
2:3 - Szymon Kaizik (72. asysta Bartosz Kuciel)
2:4 - Grzegorz Styczeń (87.)
Krzyżanowice: Robert Tlołka - Radosław Żbikowski, Łukasz Musioł, Adam Turkiewicz, Arkadiusz Styczeń (75. Patryk Buchcik), Łukasz Staniek, Paweł Sadowski, Marcin Pawłowski (60. Łukasz Skrobacz), Jan Krupiński, Szymon Gardawski, Piotr Dudek.
Czernica: Oskar Jasiak - Mateusz Tuleja (90. Łukasz Gembalczyk), Grzegorz Styczeń, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok (60. Bartosz Kuciel) - Tomasz Przeliorz, Ramon Durczok - Paweł Sękowski, Adam Jachimowicz (92. Adrian Choroba), Szymon Kaizik (85. Bartosz Rejbicz) - Patryk Dudziński.
Żółte kartki: Gardawski (dwie, w konsekwencji w 24. minucie czerwona), Krupiński, Dudek - Styczeń, Przeliorz.

Zwycięstwo odniosły też dzisiaj nasze rezerwy, które wysoko pokonały drugi zespół Naprzodu Zawada. Mecz odbywał się w fatalnych warunkach atmosferycznym na boisku zatopionym w wodzie.

29.10.2017 (niedziela), godz.13:00 LKS Zameczek II Czernica - LKS Naprzód 46 II Zawada 7:3 (3:2)
1:0 - Radosław Olszyna (5. wolny po ręce rywala)
2:0 - Przemysław Warło (10. karny po ręce rywala)
3:0 - Łukasz Gembalczyk (11.)
3:1 - Artur Sikorski (38.)
3:2 - Patryk Balcar (44.)
4:2 - Rafał Szymanowski (52. asysta Łukasz Gembalczyk)
4:3 - Grzegorz Wojciechowski (54.)
5:3 - Radosław Olszyna (67. asysta Daniel Choroba)
6:3 - Norbert Franke (70. asysta Przemysław Warło)
7:3 - Daniel Choroba (78. asysta Przemysław Warło)
Czernica II: Mateusz Tkocz - Przemysław Luszczymak, Adrian Choroba, Marek Weczerek, Robert Tytko - Przemysław Warło, Radosław Olszyna - Norbert Franke, Wojciech Holona, Łukasz Gembalczyk - Rafał Szymanowski (65. Daniel Choroba).
Zawada II: Robert Janik - Patryk Balcar, Michał Elsner, Rafał Elsner, Artur Sikorski (45. Mateusz Jeżyszek), Adrian Warzeszka, Grzegorz Wojciechowski, Adrian Dzierżenga, Krzysztof Zieliński, Mateusz Trzaskalik, Kamil Trzaskalik.

Weekend rozpoczął się od niezwykle ważnego zwycięstwa w Lyskach naszych Młodzików. Dzięki tej wygranej podopieczni Przemysława Warło zapewnili sobie pierwsze miejsce na koniec sezonu jesiennego!

27.10.2017 (piątek), godz.17:00 UKS Gracz Lyski U12 - LKS Zameczek Czernica U12 0:1 (0:0)
0:1 - Hubert Kukuczka (46. asysta Bartosz Olszyna)
Czernica: Szymon Łanoszka - Hubert Kukuczka, Jakub Mikołajczyk, Dominika Łukaszewska, Bartosz Olszyna, Wojciech Olszyna, Tymoteusz Pytlik, Wojciech Tlon, Nikola Żuchowicz.
Grali także: Radosław Niemiec, Amelia Kukuczka, Patryk Pajdak, Korneliusz Świerczek, Roksana Szweda.

Z powodu warunków atmosferycznych nie doszedł do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz naszych Juniorów Młodszych.

29.10.2017 (niedziela), godz.10:00 LKS Ocice U16 - LKS Zameczek Czernica U16 przełożony

Rozkład jazdy na najbliższe dni:
30.10.2017 (poniedziałek), godz.15:30 LKS Zameczek Czernica U10 - LKS Naprzód 46 Zawada U10
30.10.2017 (poniedziałek), godz.15:30 LKS Płomień Kobyla U9 - LKS Zameczek Czernica U9