statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w meczu na szczycie

• autor: Lukasz1980, 2017-11-12 19:18

Dobry mecz w Połomi rozegrała wczoraj nasza drużyna. Niestety za wrażenia artystyczne nie przyznaje się punktów. LKS Zameczek Czernica miał o wiele więcej sytuacji bramkowych, niż prowadzący w tabeli miejscowy Płomień. Mimo to gospodarze wygrali 2:1, a obie bramki zdobyli z rzutów karnych.

Kliknij więcej.

Czernica od początku spotkania nadawała ton grze. Szybko też wyszła na prowadzenie. W 9. minucie Szymon Kaizik przeprowadził akcję lewą stroną ograł obrońcę i wystawił piłkę na 15. metr do Pawła Sękowskiego. "Karlos" ładnym strzałem wyprowadził naszą ekipę na prowadzenie. Nasza drużyna mogła pójść za ciosem, ale piłkę po strzale Patryka Krzysztonia wybił z linii bramkowej bramkarz gospodarzy. Niestety w 25. minucie Płomień wywalczył rzut karny. Nasz bramkarz - Oskar Jasiak, mimo że krzyknął "moja" nie zdążył do piłki i musiał ratować sytuację faulując szarżującego zawodnika Płomienia. Jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Plura. Piłkarze Zameczku nadal atakowali, ale zawodziła ich skuteczność. Sytuacji sam na sam nie wykorzystali Patryk Dudziński i Kaizik. Po rzucie wolnym pośrednim z trzech metrów, piłka uderzona przez Dudzińskiego trafiła w wybiegających z muru zawodników gospodarzy. Niestety miejscowi w 73. minucie znowu otrzymali rzut karny. Zawodnik Płomienia oddał niecelny strzał na bramkę Czernicy. Trafił za to w rękę wyskakującego Grzegorza Stycznia... Drugą jedenastkę na drugiego gola zamienił Plura. Nasz zespół próbował odpowiedzieć, ale z wrzutek niewiele wynikało i to gospodarze cieszyli się z trzech punktów. Szkoda, bo podopieczni Tomasza Babuchowskiego zagrali niezły mecz...

11.11.2017 (sobota), godz.13:00 KS Płomień Połomia - LKS Zameczek Czernica 2:1 (1:1)
0:1 - Paweł Sękowski (9. asysta Szymon Kaizik)
1:1 - Marcin Plura (25. karny po faulu Oskara Jasiaka)
2:1 - Marcin Plura (73. karny po ręce Grzegorza Stycznia)
Połomia: Adrian Henkel - Daniel Wawrziczek, Dawid Łyżwa, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher - Marcin Plura, Karol Szypuła, Tomasz Siegmund - Łukasz Matuszek (65. Artur Kuczka), Łukasz Kusztal (57. Marcin Prusakowski), Łukasz Herok.
Czernica: Oskar Jasiak - Mateusz Tuleja, Grzegorz Styczeń, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok (80. Rafał Wiklak) - Tomasz Przeliorz (75. Norbert Franke), Ramon Durczok - Szymon Kaizik (70. Bartosz Kuciel), Adam Jachimowicz, Paweł Sękowski - Patryk Dudziński.
Żółte kartki: Herok, Prusakowski, Kuczka - Krzysztoń, Jasiak.

Porażkę ponieśli dzisiaj także nasi Juniorzy Młodsi. W zaległym spotkaniu z LKS-em Ocice Czernica przegrała u siebie 1:4 i już wiadomo, że zakończy ten sezon na przedostatnim miejscu w swojej grupie.

12.11.2017 (niedziela), godz.10:00 LKS Zameczek Czernica U16 - LKS Ocice U16 1:4 (0:1)
0:1 - Casper Hanczuch (27.)
0:2 - Casper Hanczuch (46.)
0:3 - Casper Hanczuch (58.)
1:3 - Remigiusz Wójtowicz (61.)
1:4 - Kacper Kałusek (68. samobójcza)
Czernica: Mateusz Kosteczko - Wojciech Holona, Jakub Hoszek (41. Jakub Warło), Kacper Kałusek, Denis Kolarczyk, Patryk Łanoszka, Bartosz Nowak (50. Bartosz Smołka), Dawid Szczyrba, Kacper Warło, Marek Weczerek, Remigiusz Wójtowicz.
Ocice: Jakub Wierzgoń, Jakub Kądzioła, Bartosz Gudynowski, Paweł Jędrusiak, Adam Szot, Oliver Mróz, Jakub Krok, Casper Hanczuch, Wojciech Suchecki, Michał Bicz (55. Dawid Mystakowski), Błażej Banach-Gębski.
Żółte kartki: Kolarczyk - Mróz.